- UniMachines
- ›
- CNC frézky a obrábacie centrá
- ›
- CNC portál frézky
- ›
- CNC portál frézky AXA
- ›
- CNC portál frézky AXA UPFZ 40
CNC portálové frézky AXA UPFZ 40
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Holandsko |
| kraj | |
| Rok výroby | 2001 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametre | |
|---|---|
| Dĺžka pracovného stola | 3900 mm |
| Šírka pracovného stola | 1500 mm |
| Počet CNC riadených náprav | 5 ks |
| Maximálna vzdialenosť vretena od stola | 2210 mm |
| Dĺžka pojazdu osi X (mechanický posuv) | 3800 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Z (mechanický posuv) | 650 mm |
Zariadenie | |
|---|---|
| žiadne údaje | |
















































