- UniMachines
- ›
- CNC frézky a obrábacie centrá
- ›
- CNC portál frézky
- ›
- CNC portál frézky NICOLAS
- ›
- CNC portál frézky NICOLAS CORREA FP 30/40
CNC portálové frézky NICOLAS CORREA FP 30/40
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Spojené Štáty Americké |
| kraj | |
| Rok výroby | 1990 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Veľmi dobrý |
Technické parametre | |
|---|---|
| Dĺžka pracovného stola | 4000.5 mm |
| Šírka pracovného stola | 1249.7 mm |
| Výkon pohonu vretena | 37.3 kW |
| Maximálna rýchlosť otáčania so zvislou osou vretena | 3000 1/min |
| Dĺžka pojazdu osi X (mechanický posuv) | 3987.8 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Y (mechanický posuv) | 2501.9 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Z (mechanický posuv) | 998.2 mm |
| Maximálna rýchlosť posuvu v osi X | 249.8 mm/s |
| Maximálny posuv v osi Y | 249.8 mm/s |
| Maximálna rýchlosť posuvu v osi Z | 199.8 mm/s |
Zariadenie | |
|---|---|
| FANUC 15 MB | |














































