- UniMachines
- ›
- CNC frézky a obrábacie centrá
- ›
- CNC portál frézky
- ›
- CNC portál frézky SNK
- ›
- CNC portál frézky SNK HF-4 PK
CNC portálové frézky SNK HF-4 PK
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Spojené Štáty Americké |
| kraj | |
| Rok výroby | 1985 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametre | |
|---|---|
| Dĺžka pracovného stola | 3987.8 mm |
| Šírka pracovného stola | 2006.6 mm |
| Maximálne zaťaženie stola (rovnomerne) | 14968.5 kg |
| Výkon pohonu vretena | 22.4 kW |
| Minimálna rýchlosť otáčania zvislého vretena | 40 1/min |
| Maximálna rýchlosť otáčania so zvislou osou vretena | 2000 1/min |
| Maximálna vzdialenosť vretena od stola | 1803.4 mm |
| Dĺžka pojazdu osi X (mechanický posuv) | 3987.8 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Y (mechanický posuv) | 2006.6 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Z (mechanický posuv) | 1295.4 mm |
Zariadenie | |
|---|---|
| FANUC 12-M | |
















































