- UniMachines
- ›
- CNC sústruhy a sústružnícke centrá
- ›
- CNC automatické sústruhy
- ›
- CNC automatické sústruhy INDEX
- ›
- CNC automatické sústruhy INDEX ABC D
CNC sústružnícky automat INDEX ABC D
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Nemecko |
| kraj | |
| Rok výroby | 2000 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálna dĺžka sústruženie (os Z) | 280 mm |
| Maximálny priemer sústruženia | 90 mm |
| Maximálna dĺžka cestovania v osi X | 90 mm |
| Maximálny výkon hlavného vretena | 29 kW |
| Priemer otvoru vretena | 60 mm |
| Maximálna rýchlosť otáčania hlavného vretena | 5000 1/min |
| Počet nástrojových hláv | 2 ks |
| Celkový počet nástrojov v revolverovej hlave | 14 ks |
Zariadenie | |
|---|---|
| SIEMENS SINUMERIK 840 C | |
| Bar podávač | |
| Chip transporter | |
| Protiľahlej vreteno | |
| C-os synchrónne | |
| Chladený kvapalinou | |














































