- UniMachines
- ›
- CNC sústruhy a sústružnícke centrá
- ›
- CNC automatické sústruhy
- ›
- CNC automatické sústruhy MANURHIN
- ›
- CNC automatické sústruhy MANURHIN KMX 532 Trend
CNC sústružnícky automat MANURHIN KMX 532 Trend
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Česká Republika |
| kraj | |
| Rok výroby | 2017 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
| Nakladanie | Kupujúci organizuje zaťaženie na vlastné náklady |
| Platba | Pred príjem |
| Doprava | Kupujúci organizuje dopravu na vlastné náklady |
| Postavenie | Skúška môže byť vykonaná |
| Inventárne číslo | 5317 |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálna dĺžka cestovania v osi X | 320 mm |
| Maximálny výkon hlavného vretena | 7.5 kW |
| Priemer otvoru vretena | 32 mm |
| Maximálna rýchlosť otáčania hlavného vretena | 10000 1/min |
| Hmotnosť sústruhu | 4.5 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| FANUC Series Oi-TF | |
| Bar podávač | |




















































