- UniMachines
- ›
- CNC sústruhy a sústružnícke centrá
- ›
- CNC automatické sústruhy
- ›
- CNC automatické sústruhy UNISIG
- ›
- CNC automatické sústruhy UNISIG UNI-6-4-2I AUTOMAYION
CNC sústružnícky automat UNISIG UNI-6-4-2I AUTOMAYION
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Spojené Štáty Americké |
| kraj | |
| Rok výroby | 2005 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametre | |
|---|---|
| Počet vretien | 4 ks |
| Maximálna rýchlosť otáčania hlavného vretena | 16500 1/min |
| Celkový príkon | 30 kW |
| Dĺžka sústruhu | 3352.8 mm |
| Šírka sústruhu | 1727.2 mm |
| Výška sústruhu | 2311.4 mm |
Zariadenie | |
|---|---|
| SIEMENS SINUMERIK 840 D | |
| Ethernet (LAN) | |
| Pripojenie RS | |
| Chip transporter | |
| Hydraulické skľučovadlo | |
| Chladený kvapalinou | |
| Technická dokumentácia | |



















































