- UniMachines
- ›
- CNC sústruhy a sústružnícke centrá
- ›
- CNC vertikálne sústruhy
- ›
- CNC vertikálne sústruhy SCHERER FEINBAU
- ›
- CNC vertikálne sústruhy SCHERER FEINBAU VDZ 350
CNC vertikálne sústruh SCHERER FEINBAU VDZ 350
| Kategórie | CNC sústruhy a sústružnícke centrá SCHERER FEINBAU › |
| Výrobca | SCHERER FEINBAU › |
ARCHIVOVANÉ reklama
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Nemecko |
| Rok výroby | 1999 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálna dĺžka sústruženie (os Z) | 300 mm |
| Maximálna dĺžka cestovania v osi X | 1200 mm |
| Maximálny výkon hlavného vretena | 45 kW |
| Maximálna rýchlosť otáčania hlavného vretena | 4800 1/min |
| Celkový počet nástrojov v revolverovej hlave | 12 ks |
Zariadenie | |
|---|---|
| SIEMENS SINUMERIK 840 D | |
| Chip transporter | |









































