- UniMachines
- ›
- CNC sústruhy a sústružnícke centrá
- ›
- CNC vertikálne sústruhy
- ›
- CNC vertikálne sústruhy Yu-shine Summit
- ›
- CNC vertikálne sústruhy Yu-shine Summit VL600HR+P
CNC vertikálne sústruh Yu-shine Summit VL600HR+P
| Kategórie | CNC sústruhy a sústružnícke centrá Yu-shine Summit › |
| Výrobca | Yu-shine Summit › |
ARCHIVOVANÉ reklama
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Česká Republika |
| Rok výroby | 2011 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
| Platba | Pred príjem |
| Doprava | Predávajúci zaisťuje dopravu za príplatok |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálna dĺžka sústruženie (os Z) | 600 mm |
| Maximálny priemer sústruženia | 650 mm |
| Maximálna dĺžka cestovania v osi X | 340 mm |
| Maximálna rýchlosť posuvu v osi Z | 500 m/min |
| Dĺžka sústruhu | 3100 mm |
| Šírka sústruhu | 1510 mm |
| Výška sústruhu | 3030 mm |
| Hmotnosť sústruhu | 5500 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| Fanuc 18i-TB | |
























































