- UniMachines
- ›
- Dierovacie stroje
- ›
- Dierovacie stroje
- ›
- Dierovacie stroje DARLEY
- ›
- Dierovacie stroje DARLEY Multipower MPP 70 CL
Dierovač DARLEY Multipower MPP 70 CL
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Nemecko |
| Rok výroby | 2008 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Veľmi dobrý |
| Nakladanie | Kupujúci organizuje zaťaženie na vlastné náklady |
| Platba | Pred príjem |
| Doprava | Kupujúci organizuje dopravu na vlastné náklady |
| Postavenie | Skúška môže byť vykonaná |
| Inventárne číslo | 050319 |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálna sila (lisovanie) | 70 t |
| Dĺžka stola (X) | 500 mm |
| Šírka stola (Y) | 1000 mm |
| Počet nástrojov v zásobníku | 6 ks |
| Celkový príkon | 16.5 kW |
| Výška stroja | 20.2 mm |
| Dĺžka stroja | 1.1 mm |
| Šírka stroja | 2.2 mm |
| Hmotnosť stroja | 4.5 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| CNC riadenie | |












































