- UniMachines
- ›
- Dierovacie stroje
- ›
- Dierovacie stroje
- ›
- Dierovacie stroje PULLMAX
- ›
- Dierovacie stroje PULLMAX 3015/6
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Nemecko |
| kraj | |
| Rok výroby | 1992 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálna sila (lisovanie) | 0.224338 t |
| Maximálna hrúbka plechu | 6 mm |
| Maximálna dĺžka plechu (X) | 3000 mm |
| Maximálna šírka plechu (Y) | 1500 mm |
| Maximálne zaťaženie stola (rovnomerne) | 220 kg |
| Hmotnosť stroja | 13.5 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| žiadne údaje | |














































