- UniMachines
- ›
- Dierovacie stroje
- ›
- Dierovacie stroje
- ›
- Dierovacie stroje TRUMPF
- ›
- Dierovacie stroje TRUMPF TC 500 R-1600
Dierovač TRUMPF TC 500 R-1600
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Nemecko |
| kraj | |
| Rok výroby | 1996 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálna sila (lisovanie) | 22 t |
| Maximálna hrúbka plechu | 8 mm |
| Dĺžka stola (X) | 3085 mm |
| Šírka stola (Y) | 1650 mm |
| Počet nástrojov v zásobníku | 17 ks |
| Maximálna rýchlosť posuvu v osi X | 90 m/min |
| Maximálny posuv v osi Y | 60 m/min |
| Výška stroja | 2200 mm |
| Dĺžka stroja | 6900 mm |
| Šírka stroja | 5800 mm |
| Hmotnosť stroja | 13.8 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| BOSCH Trumgraph CC 220 | |
| CNC riadenie | |











































