- UniMachines
- ›
- Dierovacie stroje
- ›
- Dierovacie stroje
- ›
- Dierovacie stroje TRUMPF
- ›
- Dierovacie stroje TRUMPF TRUMATIC 180 ROTATION
Dierovač TRUMPF TRUMATIC 180 ROTATION
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Nemecko |
| kraj | |
| Rok výroby | 1986 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálna sila (lisovanie) | 18 t |
| Maximálna dĺžka plechu (X) | 2500 mm |
| Maximálna šírka plechu (Y) | 1250 mm |
| Počet nástrojov v zásobníku | 16 ks |
| Výška stroja | 2300 mm |
| Dĺžka stroja | 6600 mm |
| Šírka stroja | 4800 mm |
Zariadenie | |
|---|---|
| žiadne údaje | |













































