- UniMachines
- ›
- Dierovacie stroje
- ›
- Dierovacie stroje
- ›
- Dierovacie stroje TRUMPF
- ›
- Dierovacie stroje TRUMPF TRUMATIC 3000 R
Dierovač TRUMPF TRUMATIC 3000 R
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Česká Republika |
| kraj | |
| Rok výroby | 2006 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Veľmi dobrý |
| Nakladanie | Kupujúci organizuje zaťaženie na vlastné náklady |
| Platba | Pred príjem |
| Doprava | Kupujúci organizuje dopravu na vlastné náklady |
| Postavenie | Skúška môže byť vykonaná |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálna sila (lisovanie) | 180 t |
| Maximálna hrúbka plechu | 6.4 mm |
| Dĺžka stola (X) | 3070 mm |
| Šírka stola (Y) | 1660 mm |
| Maximálne zaťaženie stola (rovnomerne) | 230 kg |
| Maximálny priemer nástroja | 76.2 mm |
| Počet nástrojov v zásobníku | 22 ks |
| Výmena nástroja time (z časopisu) | 3.1 s |
| Výška stroja | 2230 mm |
| Dĺžka stroja | 6500 mm |
| Šírka stroja | 5800 mm |
| Hmotnosť stroja | 14.8 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| BOSCH PNC-P | |
| CNC riadenie | |
| Pripojenie USB | |
| Technická dokumentácia | |
| CE prehlásenie | |



















































