- UniMachines
- ›
- Dierovacie stroje
- ›
- Dierovacie stroje
- ›
- Dierovacie stroje TRUMPF
- ›
- Dierovacie stroje TRUMPF TRUMATIC TC 1000 R
Dierovač TRUMPF TRUMATIC TC 1000 R
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Poľsko |
| kraj | |
| Rok výroby | 2006 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
| Platba | Pred príjem |
| Doprava | Kupujúci organizuje dopravu na vlastné náklady |
| Postavenie | Skúška môže byť vykonaná |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálna sila (lisovanie) | 16.5 t |
| Maximálna hrúbka plechu | 6.4 mm |
| Maximálne zaťaženie stola (rovnomerne) | 150 kg |
| Maximálna rýchlosť značenia (počet dopadov za minútu) | 1300 1/min |
| Počet nástrojov v zásobníku | 15 ks |
| Výmena nástroja time (z časopisu) | 4.4 s |
| Maximálny zdvih horného nástroja | 76.2 mm |
| Maximálna rýchlosť posuvu v osi X | 80 m/min |
| Maximálny posuv v osi Y | 55 m/min |
| Maximálny posuv pri súčasnej prevádzke osi pohonov X a Y | 97 m/min |
| Presnosť polohovania | 0.03 mm |
| Celkový príkon | 14 kW |
| Výška stroja | 2155 mm |
| Dĺžka stroja | 6000 mm |
| Šírka stroja | 5825 mm |
| Hmotnosť stroja | 8000 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| TRUMPF BOSCH PNC P | |
| CNC riadenie | |
| Servo pohon na osi x | |
| Servo pohon na osi y | |
| Hydraulický posuvný pohon | |
| Viacúčelový | |
| Vŕtacia hlava | |
| Threading hlavu | |
| Metal tvárnenie plechov | |
| Lineárne zásobník nástrojov | |
| Brúska na ostrenie nástrojov | |
| Centrálne mazanie | |
| Osvetlenie | |
| Technická dokumentácia | |
| CE prehlásenie | |


















































