- UniMachines
- ›
- Dierovacie stroje
- ›
- Dierovacie stroje
- ›
- Dierovacie stroje TRUMPF
- ›
- Dierovacie stroje TRUMPF TRUPUNCH 3000
Dierovač TRUMPF TRUPUNCH 3000
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Česká Republika |
| Rok výroby | 2014 |
| Záruka | Bez záruky |
| Nakladanie | Kupujúci organizuje zaťaženie na vlastné náklady |
| Doprava | Kupujúci organizuje dopravu na vlastné náklady |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálna sila (lisovanie) | 18.4 t |
| Maximálna hrúbka plechu | 6.4 mm |
| Dĺžka stola (X) | 2500 mm |
| Šírka stola (Y) | 1250 mm |
| Maximálne zaťaženie stola (rovnomerne) | 160 kg |
| Výška stroja | 2252 mm |
| Dĺžka stroja | 6203 mm |
| Šírka stroja | 6500 mm |
| Hmotnosť stroja | 12 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| žiadne údaje | |




















































