- UniMachines
- ›
- Dierovacie stroje
- ›
- Dierovacie stroje s laserom
- ›
- Dierovacie stroje s laserom PRIMA POWER
- ›
- Dierovacie stroje s laserom PRIMA POWER LPE6F
Dierovací stroj s laserom PRIMA POWER LPE6F
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Poľsko |
| kraj | |
| Rok výroby | 2015 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
| Platba | Pred príjem |
| Doprava | Kupujúci organizuje dopravu na vlastné náklady |
| Postavenie | Skúška môže byť vykonaná |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálny tlak pre dierovanie | 20 t |
| Maximálna hrúbka dierovaného plechu | 8 mm |
| Maximálny výkon lasera | 3 kW |
| Maximálna hrúbka plechu (rezanie laserom) | 8 mm |
| Dĺžka stola (X) | 2500 mm |
| Šírka stola (Y) | 1565 mm |
| Maximálna dĺžka pojazd X-osi | 3144 mm |
| Maximálna dĺžka pojazd Y-osi | 1615 mm |
| Maximálna dĺžka plechu (X) | 3074 mm |
| Maximálna šírka plechu (Y) | 1565 mm |
| Maximálna rýchlosť posuvu v osi X | 120 m/min |
| Maximálny posuv v osi Y | 90 m/min |
| Hmotnosť stroja | 15 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| Technická dokumentácia | |




















































