- UniMachines
- ›
- Dierovacie stroje
- ›
- Dierovacie stroje s laserom
- ›
- Dierovacie stroje s laserom TRUMPF
- ›
- Dierovacie stroje s laserom TRUMPF TRUMATIC 6000 L
Dierovací stroj s laserom TRUMPF TruMatic 6000 L
| Čistá cena | Opýtať sa› |
| Názov firmy |
AMARON s.r.o. (Ltd.)
M. Naji |
| Adresa | info@amaron-trading.com |
| Mesto | Brno |
| Smerovacie číslo | 602 00 |
| kraj | |
| Krajiny | Česká Republika |
| telefón |
+420 542 210 850
+420 776 115 345 |
| Kategórie | Dierovacie stroje TRUMPF › |
| Výrobca | TRUMPF › |
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Česká Republika |
| kraj | |
| Rok výroby | 2004 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
| Nakladanie | Kupujúci organizuje zaťaženie na vlastné náklady |
| Platba | Pred príjem |
| Doprava | Kupujúci organizuje dopravu na vlastné náklady |
| Postavenie | Skúška môže byť vykonaná |
| Inventárne číslo | 7781 |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálny tlak pre dierovanie | 22 t |
| Maximálny výkon lasera | 2 kW |
| Maximálna dĺžka pojazd X-osi | 2585 mm |
| Maximálna dĺžka pojazd Y-osi | 1280 mm |
| Maximálne zaťaženie stola (rovnomerne) | 200 kg |
| Výška stroja | 2400 mm |
| Dĺžka stroja | 8100 mm |
| Šírka stroja | 7500 mm |
| Hmotnosť stroja | 16 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| žiadne údaje | |













































