- UniMachines
- ›
- Elektrické obrábacie stroje
- ›
- Drôt elektrického obrábacie stroje
- ›
- Drôt elektrického obrábacie stroje Fanuc
- ›
- Drôt elektrického obrábacie stroje Fanuc Alpha-1iC
Drôt elektrický výboj stroj Fanuc Alpha-1iC
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Česká Republika |
| kraj | |
| Rok výroby | 2005 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
| Nakladanie | Kupujúci organizuje zaťaženie na vlastné náklady |
| Platba | Pred príjem |
| Doprava | Kupujúci organizuje dopravu na vlastné náklady |
| Postavenie | Skúška môže byť vykonaná |
| Inventárne číslo | 6557 |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálna dĺžka pojazd X-osi | 550 mm |
| Maximálna dĺžka pojazd Y-osi | 370 mm |
| Maximálna dĺžka pojazd Z-osi | 310 mm |
| Dĺžka pojazdu U-os (+ -) | 120 mm |
| Dĺžka pojazdu V-os (+ -) | 120 mm |
| Maximálna dĺžka obrobkov (X) | 770 mm |
| Maximálna hmotnosť obrobkov (Z) | 800 mm |
| Maximálna šírka dielca (Y) | 300 mm |
| Maximálne zaťaženie stola | 1000 kg |
Zariadenie | |
|---|---|
| žiadne údaje | |
























































