- UniMachines
- ›
- Elektrické obrábacie stroje
- ›
- Drôt elektrického obrábacie stroje
- ›
- Drôt elektrického obrábacie stroje Fanuc
- ›
- Drôt elektrického obrábacie stroje Fanuc ROBOCUT ALPHA C600IA
Drôt elektrický výboj stroj Fanuc ROBOCUT ALPHA C600IA
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Poľsko |
| kraj | |
| Rok výroby | 2016 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
| Platba | Pred príjem |
| Doprava | Kupujúci organizuje dopravu na vlastné náklady |
| Postavenie | Skúška môže byť vykonaná |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálna dĺžka pojazd X-osi | 600 mm |
| Maximálna dĺžka pojazd Y-osi | 400 mm |
| Maximálna dĺžka pojazd Z-osi | 410 mm |
| Dĺžka pojazdu U-os (+ -) | 100 mm |
| Dĺžka pojazdu V-os (+ -) | 100 mm |
| Maximálna dĺžka obrobkov (X) | 1050 mm |
| Maximálna hmotnosť obrobkov (Z) | 820 mm |
| Maximálna šírka dielca (Y) | 400 mm |
| Maximálna hrúbka drôtu | 0.3 mm |
| Maximálne zaťaženie stola | 1000 kg |
Zariadenie | |
|---|---|
| FANUC Series 31i-W MODEL B | |
| Technická dokumentácia | |






















































