- UniMachines
- ›
- Elektrické obrábacie stroje
- ›
- Drôt elektrického obrábacie stroje
- ›
- Drôt elektrického obrábacie stroje SODICK
- ›
- Drôt elektrického obrábacie stroje SODICK AQ 325
Drôt elektrický výboj stroj SODICK AQ 325
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Česká Republika |
| kraj | |
| Rok výroby | 2000 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
| Nakladanie | Kupujúci organizuje zaťaženie na vlastné náklady |
| Platba | Pred príjem |
| Doprava | Kupujúci organizuje dopravu na vlastné náklady |
| Postavenie | Skúška môže byť vykonaná |
| Inventárne číslo | 7828 |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálna dĺžka pojazd X-osi | 350 mm |
| Maximálna dĺžka pojazd Y-osi | 250 mm |
| Maximálna dĺžka pojazd Z-osi | 220 mm |
| Maximálna dĺžka obrobkov (X) | 550 mm |
| Maximálna šírka dielca (Y) | 400 mm |
| Výška stroja | 2042 mm |
| Dĺžka stroja | 2430 mm |
| Šírka stroja | 2202 mm |
| Hmotnosť stroja | 3 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| žiadne údaje | |











































