- UniMachines
- ›
- Elektrické obrábacie stroje
- ›
- Drôt elektrického obrábacie stroje
- ›
- Drôt elektrického obrábacie stroje SODIK
- ›
- Drôt elektrického obrábacie stroje SODIK A 500 W AWT MR 21
Drôt elektrický výboj stroj SODIK A 500 W AWT MR 21
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Nemecko |
| kraj | |
| Rok výroby | 1994 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálna dĺžka pojazd X-osi | 500 mm |
| Maximálna dĺžka pojazd Y-osi | 350 mm |
| Maximálna dĺžka pojazd Z-osi | 270 mm |
| Dĺžka pojazdu U-os (+ -) | 70 mm |
| Dĺžka pojazdu V-os (+ -) | 70 mm |
| Maximálny sklon z drôtu (+ -) | 15 st |
| Maximálna dĺžka obrobkov (X) | 700 mm |
| Maximálna hmotnosť obrobkov (Z) | 500 mm |
| Maximálna šírka dielca (Y) | 180 mm |
| Minimálna hrúbka drôtu | 0.1 mm |
| Maximálna hrúbka drôtu | 0.3 mm |
Zariadenie | |
|---|---|
| SODICK A 500 W AWT MR 21 | |










































