- UniMachines
- ›
- Hydraulické lisy
- ›
- H rám hydraulické lisy
- ›
- H rám hydraulické lisy LASCO
- ›
- H rám hydraulické lisy LASCO TSP 160 S
H rám hydraulický lis LASCO TSP 160 S
| Čistá cena | 24605 EUR |
| Kúpeľný a rekreačný poplatok (bez DPH) | 23 % |
| Názov firmy |
Maszyneria
Sławomir Konieczko |
| Adresa | Wita Stwosza 18/13 |
| Mesto | Jelenia Góra |
| Smerovacie číslo | 58-560 |
| kraj | |
| Krajiny | Poľsko |
| telefón | +48 603510566 |
| Kategórie | Hydraulické lisy LASCO › |
| Výrobca | LASCO › |
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Poľsko |
| kraj | |
| Rok výroby | 1980 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Veľmi dobrý |
| Platba | Pred príjem |
| Doprava | Kupujúci organizuje dopravu na vlastné náklady |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálna sila (lisovanie) | 160 t |
| Maximálna sila (návrat) | 15 t |
| Maximálna sila vyhadzovača (lisovanie) | 24 t |
| Výška stroja | 5390 mm |
| Dĺžka stroja | 1450 mm |
| Šírka stroja | 1570 mm |
| Hmotnosť stroja | 22 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| Regulátor PLC | |
| Hydraulický vyhadzovač | |
| Svetelné záclony | |














































