- UniMachines
- ›
- Mechanické lisy
- ›
- H rámové lisy
- ›
- H rámové lisy 0944 AIDA JAPAN
- ›
- H rámové lisy 0944 AIDA JAPAN PDW-20
H rám stlačte 0944 AIDA JAPAN PDW-20
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | India |
| Rok výroby | 2002 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Veľmi dobrý |
| Inventárne číslo | 0944 |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálna sila (lisovanie) | 181.4 t |
| Dĺžka spodnej časti pracovného stola | 50800 mm |
| Šírka spodnej pracovný stôl | 30988 mm |
| Dĺžka horného stola (slider) | 1830 mm |
| Šírka horného stola (slider) | 1000 mm |
| Maximálny počet zdvihov (automatické práca) | 15 1/min |
| Maximálna dĺžka zdvihu horného stola | 7620 mm |
| Nastavenia posuvníka | 430 mm |
Zariadenie | |
|---|---|
| žiadne údaje | |
















































