- UniMachines
- ›
- Mechanické lisy
- ›
- H rámové lisy
- ›
- H rámové lisy DANLY
- ›
- H rámové lisy DANLY S4-800-132-72
H rám stlačte DANLY S4-800-132-72
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Švajčiarsko |
| kraj | |
| Rok výroby | 1960 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálna sila (lisovanie) | 800 t |
| Dĺžka spodnej časti pracovného stola | 3350 mm |
| Šírka spodnej pracovný stôl | 1830 mm |
| Maximálna vzdialenosť medzi stolmi (v dolnej polohe jazdca) | 1220 mm |
| Maximálny počet zdvihov (ručné práce) | 16 1/min |
| Maximálna dĺžka zdvihu horného stola | 610 mm |
| Nastavenia posuvníka | 508 mm |
| Hmotnosť stroja | 255 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| žiadne údaje | |











































