- UniMachines
- ›
- Mechanické lisy
- ›
- H rámové lisy
- ›
- H rámové lisy ERFURT
- ›
- H rámové lisy ERFURT PEE III 250
H rám stlačte ERFURT PEE III 250
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Nemecko |
| kraj | |
| Rok výroby | 1995 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálna sila (lisovanie) | 250 t |
| Dĺžka spodnej časti pracovného stola | 2500 mm |
| Šírka spodnej pracovný stôl | 1400 mm |
| Maximálna vzdialenosť medzi stolmi (v dolnej polohe jazdca) | 720 mm |
| Príkon | 32 kW |
| Hmotnosť stroja | 38 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| žiadne údaje | |









































