- UniMachines
- ›
- Mechanické lisy
- ›
- H rámové lisy
- ›
- H rámové lisy KOMATSU
- ›
- H rámové lisy KOMATSU L 2 M 300
H rám stlačte KOMATSU L 2 M 300
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Spojené Štáty Americké |
| kraj | |
| Rok výroby | 1997 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálna sila (lisovanie) | 299.4 t |
| Dĺžka horného stola (slider) | 2148.8 mm |
| Šírka horného stola (slider) | 899.2 mm |
| Maximálna vzdialenosť medzi stolmi (v dolnej polohe jazdca) | 549.9 mm |
| Maximálny počet zdvihov (ručné práce) | 120 1/min |
| Nastavenia posuvníka | 100.1 mm |
Zariadenie | |
|---|---|
| CIECO PPC 1000 R-G | |













































