Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Holandsko |
| kraj | |
| Rok výroby | 1979 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
| Nakladanie | Predávajúci zaisťuje nakládku - platí zvlášť |
| Platba | Pred príjem |
| Doprava | Kupujúci organizuje dopravu na vlastné náklady |
| Postavenie | Stroj unplugged |
| Inventárne číslo | 7623 |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálna sila (lisovanie) | 25 t |
| Dĺžka spodnej časti pracovného stola | 550 mm |
| Šírka spodnej pracovný stôl | 380 mm |
| Maximálna vzdialenosť medzi stolmi (v dolnej polohe jazdca) | 230 mm |
| Vzdialenosť medzi rámami | 600 mm |
| Príkon | 7.5 kW |
| Výška stroja | 3250 mm |
| Dĺžka stroja | 950 mm |
| Šírka stroja | 1500 mm |
| Hmotnosť stroja | 0.0035 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| Manuálne ovládanie | |
| Nožné ovládanie | |
| Svetelné záclony | |














































