- UniMachines
- ›
- Mechanické lisy
- ›
- H rámové lisy
- ›
- H rámové lisy Presse Meccaniche Firenze
- ›
- H rámové lisy Presse Meccaniche Firenze BMV T1
H rám stlačte Presse Meccaniche Firenze BMV T1
| Kategórie | Mechanické lisy Presse Meccaniche Firenze › |
| Výrobca | Presse Meccaniche Firenze › |
ARCHIVOVANÉ reklama
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Poľsko |
| kraj | |
| Rok výroby | 1979 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
| Nakladanie | Predávajúci zaisťuje nakládku - platí zvlášť |
| Doprava | Kupujúci organizuje dopravu na vlastné náklady |
| Postavenie | Stroj unplugged |
| Inventárne číslo | 76V |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálna sila (lisovanie) | 160 t |
| Maximálny počet zdvihov (ručné práce) | 30 1/min |
| Maximálny počet zdvihov (automatické práca) | 320 1/min |
| Výška stroja | 3200 mm |
| Dĺžka stroja | 1400 mm |
| Šírka stroja | 2500 mm |
Zariadenie | |
|---|---|
| žiadne údaje | |









































