H rám stlačte SPIERTZ 400 Ton
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Taliansko |
| kraj | |
| Rok výroby | 2000 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
| Nakladanie | Predávajúci zaisťuje nakládku - platí zvlášť |
| Doprava | Predávajúci zaisťuje dopravu za príplatok |
| Postavenie | Skúška môže byť vykonaná |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálna sila (lisovanie) | 400 t |
| Dĺžka spodnej časti pracovného stola | 2740 mm |
| Šírka horného stola (slider) | 2740 mm |
| Maximálny počet zdvihov (ručné práce) | 0 1/min |
| Maximálny počet zdvihov (automatické práca) | 0 1/min |
| Maximálna dĺžka zdvihu horného stola | 355 mm |
| Nastavenia posuvníka | 200 mm |
| Počet klik | 2 ks |
| Výška stroja | 4200 mm |
| Dĺžka stroja | 3800 mm |
| Šírka stroja | 4200 mm |
| Hmotnosť stroja | 88 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| Nastaviteľný počet zdvihov | |
| CE prehlásenie | |









































