- UniMachines
- ›
- Frézky
- ›
- Vodorovné frézovacie stroje
- ›
- Vodorovné frézovacie stroje STANKOMONTAG
- ›
- Vodorovné frézovacie stroje STANKOMONTAG 6T82Г -1
Horizontálna frézka STANKOMONTAG 6T82Г -1
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Poľsko |
| kraj | |
| Rok výroby | 1985 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
| Nakladanie | Predávajúci organizuje zaťaženie - v cene stroja |
| Platba | Pred príjem |
| Doprava | Kupujúci organizuje dopravu na vlastné náklady |
| Postavenie | Skúška môže byť vykonaná |
| Inventárne číslo | 15 |
Technické parametre | |
|---|---|
| Dĺžka pracovného stola | 1250 mm |
| Šírka pracovného stola | 320 mm |
| Maximálne zaťaženie stola (rovnomerne) | 400 kg |
| Počet rotačných rýchlostiach vretena | 18 ks |
| Dĺžka pojazdu osi X (mechanický posuv) | 800 mm |
| Celkový príkon | 7.5 kW |
| Výška stroja | 1690 mm |
| Dĺžka stroja | 2280 mm |
| Šírka stroja | 1965 mm |
| Hmotnosť stroja | 3.1 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| Otočný stôl | |
| Naklápací otočný stôl | |
| Technická dokumentácia | |









































