- UniMachines
- ›
- Frézky
- ›
- Vodorovné frézovacie stroje
- ›
- Vodorovné frézovacie stroje WMW- FRITZ HECKERT
- ›
- Vodorovné frézovacie stroje WMW- FRITZ HECKERT FW 400x 1600
Horizontálna frézka WMW- FRITZ HECKERT FW 400x 1600
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Nemecko |
| kraj | |
| Rok výroby | 1962 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálna rýchlosť otáčania vretena | 1500 1/min |
| Dĺžka pojazdu osi X (mechanický posuv) | 1000 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Y (mechanický posuv) | 345 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Z (mechanický posuv) | 400 mm |
| Celkový príkon | 9 kW |
| Hmotnosť stroja | 3.4 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| žiadne údaje | |











































