- UniMachines
- ›
- Vŕtačky
- ›
- Horizontálne vyvrtávačky
- ›
- Horizontálne vyvrtávačky ŠKODA
- ›
- Horizontálne vyvrtávačky ŠKODA WD 200 A
Horizontálna vyvrtávačka ŠKODA WD 200 A
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Poľsko |
| Rok výroby | 1977 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Po kompletnej rekonštrukcii |
| Nakladanie | Kupujúci organizuje zaťaženie na vlastné náklady |
| Postavenie | Skúška môže byť vykonaná |
Technické parametre | |
|---|---|
| Vŕtanie vretena | 200 mm |
| Dĺžka pracovného stola | 2000 mm |
| Šírka pracovného stola | 2200 mm |
| Dĺžka pojazdu osi X (mechanický posuv) | 8000 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Y (mechanický posuv) | 4000 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Z (mechanický posuv) | 1740 mm |
Zariadenie | |
|---|---|
| SIEMENS 810 D | |













































