- UniMachines
- ›
- Vŕtačky
- ›
- Horizontálne vyvrtávačky
- ›
- Horizontálne vyvrtávačky ŠKODA
- ›
- Horizontálne vyvrtávačky ŠKODA WD 200 B
Horizontálna vyvrtávačka ŠKODA WD 200 B
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Francúzsko |
| kraj | |
| Rok výroby | 1973 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametre | |
|---|---|
| Vŕtanie vretena | 200 mm |
| Výkon pohonu vretena | 35.5 kW |
| Minimálna rýchlosť otáčania vretena | 1.5 1/min |
| Maximálna rýchlosť otáčania vretena | 600 1/min |
| Dĺžka pojazdu osi X (mechanický posuv) | 8000 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Y (mechanický posuv) | 3150 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Z (mechanický posuv) | 400 mm |
| Maximálna rýchlosť posuvu v osi X | 53.3 mm/s |
| Maximálny posuv v osi Y | 53.3 mm/s |
| Maximálna rýchlosť posuvu v osi Z | 26.7 mm/s |
| Výška stroja | 7465 mm |
| Dĺžka stroja | 5600 mm |
| Šírka stroja | 15000 mm |
| Hmotnosť stroja | 65 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| Univerzálna otočná hlava (horizontálne, vertikálne) | |










































