- UniMachines
- ›
- Vŕtačky
- ›
- Horizontálne vyvrtávačky
- ›
- Horizontálne vyvrtávačky BRAGONZI
- ›
- Horizontálne vyvrtávačky BRAGONZI CREUSA 63
Horizontálna vyvrtávačka BRAGONZI CREUSA 63
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Taliansko |
| kraj | |
| Rok výroby | 1992 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametre | |
|---|---|
| Vŕtanie vretena | 63 mm |
| Dĺžka pracovného stola | 650 mm |
| Šírka pracovného stola | 650 mm |
| Dĺžka pojazdu osi X (mechanický posuv) | 1100 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Y (mechanický posuv) | 1200 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Z (mechanický posuv) | 900 mm |
Zariadenie | |
|---|---|
| Digitálna indikácia polohy | |









































