- UniMachines
- ›
- Vŕtačky
- ›
- Horizontálne vyvrtávačky
- ›
- Horizontálne vyvrtávačky DEFUM
- ›
- Horizontálne vyvrtávačky DEFUM CWCa-80
Horizontálna vyvrtávačka DEFUM CWCa-80
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Poľsko |
| kraj | |
| Rok výroby | 1970 |
| Záruka | Záruka boot |
| Technický stav | Veľmi dobrý |
| Nakladanie | Kupujúci organizuje zaťaženie na vlastné náklady |
| Platba | Pred príjem |
| Doprava | Kupujúci organizuje dopravu na vlastné náklady |
| Postavenie | Skúška môže byť vykonaná |
Technické parametre | |
|---|---|
| Vŕtanie vretena | 80 mm |
| Maximálne zaťaženie stola (rovnomerne) | 2000 kg |
| Maximálny priemer vŕtania | 450 mm |
| Počet rotačných rýchlostiach vretena | 15 ks |
| Výška stroja | 2800 mm |
| Dĺžka stroja | 5250 mm |
| Šírka stroja | 2450 mm |
| Hmotnosť stroja | 8500 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| Technická dokumentácia | |

















































