- UniMachines
- ›
- Vŕtačky
- ›
- Horizontálne vyvrtávačky
- ›
- Horizontálne vyvrtávačky DEVLIEG
- ›
- Horizontálne vyvrtávačky DEVLIEG 3 H-48
Horizontálna vyvrtávačka DEVLIEG 3 H-48
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Spojené Štáty Americké |
| kraj | |
| Rok výroby | 1966 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametre | |
|---|---|
| Dĺžka pracovného stola | 889 mm |
| Šírka pracovného stola | 1219.2 mm |
| Výkon pohonu vretena | 5.6 kW |
| Minimálna rýchlosť otáčania vretena | 25 1/min |
| Maximálna rýchlosť otáčania vretena | 1200 1/min |
| Maximálna vreteníka cestovné | 304.8 mm |
| Dĺžka pojazdu osi X (mechanický posuv) | 1219.2 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Y (mechanický posuv) | 914.4 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Z (mechanický posuv) | 381 mm |
| Počet T-drážok v stole | 6 ks |
| Výška stroja | 2616.2 mm |
| Dĺžka stroja | 2819.4 mm |
| Šírka stroja | 3251.2 mm |
| Hmotnosť stroja | 11.8 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| Digitálna indikácia polohy | |
| Chladený kvapalinou | |
| Osvetlenie | |
















































