- UniMachines
- ›
- Vŕtačky
- ›
- Horizontálne vyvrtávačky
- ›
- Horizontálne vyvrtávačky DEVLIEG
- ›
- Horizontálne vyvrtávačky DEVLIEG 54k60
Horizontálna vyvrtávačka DEVLIEG 54k60
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Brazília |
| Rok výroby | 2010 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Veľmi dobrý |
| Nakladanie | Predávajúci zaisťuje nakládku - platí zvlášť |
Technické parametre | |
|---|---|
| Vŕtanie vretena | 129.5 mm |
| Dĺžka pracovného stola | 1016 mm |
| Šírka pracovného stola | 1524 mm |
| Výkon pohonu vretena | 14.9 kW |
| Minimálna rýchlosť otáčania vretena | 12 1/min |
| Dĺžka pojazdu osi X (mechanický posuv) | 1524 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Y (mechanický posuv) | 1016 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Z (mechanický posuv) | 609.6 mm |
Zariadenie | |
|---|---|
| žiadne údaje | |













































