- UniMachines
- ›
- Vŕtačky
- ›
- Horizontálne vyvrtávačky
- ›
- Horizontálne vyvrtávačky JUARISTI
- ›
- Horizontálne vyvrtávačky JUARISTI MX 7
Horizontálna vyvrtávačka JUARISTI MX 7
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Spojené Štáty Americké |
| kraj | |
| Rok výroby | 2004 |
| Záruka | Bez záruky |
| Inventárne číslo | 10293 |
Technické parametre | |
|---|---|
| Dĺžka pracovného stola | 2499.4 mm |
| Šírka pracovného stola | 1999 mm |
| Maximálne zaťaženie stola (rovnomerne) | 19958.1 kg |
| Výkon pohonu vretena | 37.3 kW |
| Dĺžka pojazdu osi X (mechanický posuv) | 10000 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Y (mechanický posuv) | 4000.5 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Z (mechanický posuv) | 1501.1 mm |
| Maximálna rýchlosť posuvu v osi X | 333.3 mm/s |
| Maximálny posuv v osi Y | 333.3 mm/s |
| Maximálna rýchlosť posuvu v osi Z | 333.3 mm/s |
| Celkový príkon | 10 kW |
Zariadenie | |
|---|---|
| SIEMENS SINUMERIK 840 D | |
| CNC riadenie | |
| Chladený kvapalinou | |















































