- UniMachines
- ›
- Vŕtačky
- ›
- Horizontálne vyvrtávačky
- ›
- Horizontálne vyvrtávačky LAZZATI
- ›
- Horizontálne vyvrtávačky LAZZATI HB 4
Horizontálna vyvrtávačka LAZZATI HB 4
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Taliansko |
| kraj | |
| Rok výroby | 1986 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametre | |
|---|---|
| Vŕtanie vretena | 100 mm |
| Dĺžka pracovného stola | 1120 mm |
| Šírka pracovného stola | 1525 mm |
| Výkon pohonu vretena | 10 kW |
| Minimálna rýchlosť otáčania vretena | 8 1/min |
| Maximálna rýchlosť otáčania vretena | 1500 1/min |
| Dĺžka pojazdu osi X (mechanický posuv) | 2000 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Y (mechanický posuv) | 1500 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Z (mechanický posuv) | 1750 mm |
| Maximálna rýchlosť posuvu v osi X | 16.7 mm/s |
| Maximálny posuv v osi Y | 16.7 mm/s |
| Maximálna rýchlosť posuvu v osi Z | 16.7 mm/s |
Zariadenie | |
|---|---|
| Digitálna indikácia polohy | |










































