- UniMachines
- ›
- Vŕtačky
- ›
- Horizontálne vyvrtávačky
- ›
- Horizontálne vyvrtávačky LAZZATI
- ›
- Horizontálne vyvrtávačky LAZZATI HB130
Horizontálna vyvrtávačka LAZZATI HB130
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Taliansko |
| kraj | |
| Rok výroby | 1999 |
| Záruka | Záruka 6 mesiacov |
| Technický stav | Veľmi dobrý |
Technické parametre | |
|---|---|
| Šírka pracovného stola | 1500 mm |
| Výkon pohonu vretena | 46 kW |
| Počet rotačných rýchlostiach vretena | 2500 ks |
| Dĺžka pojazdu osi X (mechanický posuv) | 4000 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Z (mechanický posuv) | 1800 mm |
Zariadenie | |
|---|---|
| CNC riadenie | |












































