- UniMachines
- ›
- Vŕtačky
- ›
- Horizontálne vyvrtávačky
- ›
- Horizontálne vyvrtávačky MBU
- ›
- Horizontálne vyvrtávačky MBU AFD 105
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Ukrajina |
| kraj | |
| Rok výroby | 1985 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametre | |
|---|---|
| Vŕtanie vretena | 105 mm |
| Dĺžka pracovného stola | 1280 mm |
| Šírka pracovného stola | 1524 mm |
| Maximálne zaťaženie stola (rovnomerne) | 5000 kg |
| Výška stroja | 4000 mm |
| Dĺžka stroja | 5300 mm |
| Šírka stroja | 4000 mm |
| Hmotnosť stroja | 6 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| Digitálna indikácia polohy | |











































