- UniMachines
- ›
- Vŕtačky
- ›
- Horizontálne vyvrtávačky
- ›
- Horizontálne vyvrtávačky MITSUBISHI
- ›
- Horizontálne vyvrtávačky MITSUBISHI MQF-150
Horizontálna vyvrtávačka MITSUBISHI MQF-150
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Spojené Štáty Americké |
| kraj | |
| Rok výroby | 1979 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametre | |
|---|---|
| Vŕtanie vretena | 150 mm |
| Výkon pohonu vretena | 29.8 kW |
| Minimálna rýchlosť otáčania vretena | 32 1/min |
| Maximálna rýchlosť otáčania vretena | 2000 1/min |
| Dĺžka pojazdu osi X (mechanický posuv) | 3499.9 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Y (mechanický posuv) | 2199.9 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Z (mechanický posuv) | 699.8 mm |
| Maximálna rýchlosť posuvu v osi X | 83.3 mm/s |
| Maximálny posuv v osi Y | 83.3 mm/s |
| Maximálna rýchlosť posuvu v osi Z | 83.3 mm/s |
| Hmotnosť stroja | 31.9 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| INCON CAT 32 | |
| NC riadenie | |
| Otočný stôl | |


















































