- UniMachines
- ›
- Vŕtačky
- ›
- Horizontálne vyvrtávačky
- ›
- Horizontálne vyvrtávačky Retos
- ›
- Horizontálne vyvrtávačky Retos W 100 A
Horizontálna vyvrtávačka Retos W 100 A
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Česká Republika |
| kraj | |
| Rok výroby | 2009 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Veľmi dobrý |
| Inventárne číslo | 242098 |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálny priemer vŕtania | 100 mm |
| Maximálna rýchlosť otáčania vretena | 1200 1/min |
| Dĺžka pojazdu osi X (mechanický posuv) | 1600 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Y (mechanický posuv) | 1120 mm |
| Maximálna rýchlosť posuvu v osi Z | 1250 mm/s |
Zariadenie | |
|---|---|
| žiadne údaje | |


















































