- UniMachines
- ›
- Vŕtačky
- ›
- Horizontálne vyvrtávačky
- ›
- Horizontálne vyvrtávačky SAN ROCCO
- ›
- Horizontálne vyvrtávačky SAN ROCCO MEC 4
Horizontálna vyvrtávačka SAN ROCCO MEC 4
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Taliansko |
| kraj | |
| Rok výroby | 1971 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametre | |
|---|---|
| Vŕtanie vretena | 120 mm |
| Dĺžka pracovného stola | 1500 mm |
| Šírka pracovného stola | 1200 mm |
| Maximálne zaťaženie stola (rovnomerne) | 5000 kg |
| Výkon pohonu vretena | 15 kW |
| Minimálna rýchlosť otáčania vretena | 9 1/min |
| Maximálna rýchlosť otáčania vretena | 1000 1/min |
| Dĺžka pojazdu osi X (mechanický posuv) | 2100 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Y (mechanický posuv) | 1500 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Z (mechanický posuv) | 800 mm |
| Hmotnosť stroja | 16.5 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| Digitálna indikácia polohy | |














































