- UniMachines
- ›
- Vŕtačky
- ›
- Horizontálne vyvrtávačky
- ›
- Horizontálne vyvrtávačky SCHIESS
- ›
- Horizontálne vyvrtávačky SCHIESS FB 32/20
Horizontálna vyvrtávačka SCHIESS FB 32/20
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Nemecko |
| kraj | |
| Rok výroby | 1961 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametre | |
|---|---|
| Vŕtanie vretena | 200 mm |
| Šírka pracovného stola | 2400 mm |
| Výkon pohonu vretena | 73 kW |
| Minimálna rýchlosť otáčania vretena | 1.2 1/min |
| Maximálna rýchlosť otáčania vretena | 625 1/min |
| Dĺžka pojazdu osi X (mechanický posuv) | 6000 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Y (mechanický posuv) | 3000 mm |
| Maximálna rýchlosť posuvu v osi X | 33.3 mm/s |
| Maximálny posuv v osi Y | 33.3 mm/s |
| Maximálna rýchlosť posuvu v osi Z | 33.3 mm/s |
| Celkový príkon | 100 kW |
| Hmotnosť stroja | 135 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| Digitálna indikácia polohy | |











































