- UniMachines
- ›
- Vŕtačky
- ›
- Horizontálne vyvrtávačky
- ›
- Horizontálne vyvrtávačky SORALUCE
- ›
- Horizontálne vyvrtávačky SORALUCE FS 12000
Horizontálna vyvrtávačka SORALUCE FS 12000
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Spojené Štáty Americké |
| kraj | |
| Rok výroby | 2011 |
| Záruka | Bez záruky |
| Inventárne číslo | 10233 |
Technické parametre | |
|---|---|
| Dĺžka pracovného stola | 2500.1 mm |
| Šírka pracovného stola | 2500.1 mm |
| Maximálne zaťaženie stola (rovnomerne) | 18143.7 kg |
| Maximálna rýchlosť otáčania vretena | 4000 1/min |
| Dĺžka pojazdu osi X (mechanický posuv) | 11988.8 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Y (mechanický posuv) | 2794 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Z (mechanický posuv) | 1498.6 mm |
Zariadenie | |
|---|---|
| HEIDENHAIN TNC 530 | |
| CNC riadenie | |
| Otočný stôl | |
| Chladený kvapalinou | |












































