- UniMachines
- ›
- Vŕtačky
- ›
- Horizontálne vyvrtávačky
- ›
- Horizontálne vyvrtávačky TOS VANDORF
- ›
- Horizontálne vyvrtávačky TOS VANDORF WH 80
Horizontálna vyvrtávačka TOS VANDORF WH 80
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Holandsko |
| kraj | |
| Rok výroby | 1980 |
| Záruka | Bez záruky |
| Inventárne číslo | kot107 |
Technické parametre | |
|---|---|
| Vŕtanie vretena | 80 mm |
| Dĺžka pracovného stola | 1000 mm |
| Šírka pracovného stola | 1075 mm |
| Výkon pohonu vretena | 7.5 kW |
| Maximálna rýchlosť otáčania vretena | 1400 1/min |
| Dĺžka pojazdu osi X (mechanický posuv) | 1000 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Y (mechanický posuv) | 850 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Z (mechanický posuv) | 1250 mm |
Zariadenie | |
|---|---|
| Digitálna indikácia polohy | |
| Chladený kvapalinou | |









































