- UniMachines
- ›
- Vŕtačky
- ›
- Horizontálne vyvrtávačky
- ›
- Horizontálne vyvrtávačky TOS VARNSDORF
- ›
- Horizontálne vyvrtávačky TOS VARNSDORF WHN 13 CNC
Horizontálna vyvrtávačka TOS VARNSDORF WHN 13 CNC
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Poľsko |
| kraj | |
| Rok výroby | 2017 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Veľmi dobrý |
| Platba | Pred príjem |
| Doprava | Kupujúci organizuje dopravu na vlastné náklady |
Technické parametre | |
|---|---|
| Vŕtanie vretena | 130 mm |
| Dĺžka pracovného stola | 2500 mm |
| Šírka pracovného stola | 1800 mm |
| Maximálna rýchlosť otáčania vretena | 3000 1/min |
| Maximálna vreteníka cestovné | 800 mm |
| Dĺžka pojazdu osi X (mechanický posuv) | 4200 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Y (mechanický posuv) | 2500 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Z (mechanický posuv) | 1250 mm |
Zariadenie | |
|---|---|
| HEIDENHAIN iTNC 530 | |
| CNC riadenie | |
| Otočný stôl | |

























































