- UniMachines
- ›
- Vŕtačky
- ›
- Horizontálne vyvrtávačky
- ›
- Horizontálne vyvrtávačky TOS VARNSDORF
- ›
- Horizontálne vyvrtávačky TOS VARNSDORF WHN 13.8.A
Horizontálna vyvrtávačka TOS VARNSDORF WHN 13.8.A
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Poľsko |
| kraj | |
| Rok výroby | 1979 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Veľmi dobrý |
| Platba | Pred príjem |
| Doprava | Kupujúci organizuje dopravu na vlastné náklady |
Technické parametre | |
|---|---|
| Vŕtanie vretena | 130 mm |
| Dĺžka pracovného stola | 1800 mm |
| Šírka pracovného stola | 1800 mm |
| Maximálne zaťaženie stola (rovnomerne) | 12000 kg |
| Maximálna rýchlosť otáčania vretena | 900 1/min |
| Dĺžka pojazdu osi X (mechanický posuv) | 2000 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Y (mechanický posuv) | 2000 mm |
| Maximálna rýchlosť posuvu v osi X | 3200 mm/s |
| Maximálny posuv v osi Y | 3200 mm/s |
| Maximálna rýchlosť posuvu v osi Z | 3200 mm/s |
| Celkový príkon | 80 kW |
| Hmotnosť stroja | 32 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| HEIDENHAIN iTNC 530 | |
| CNC riadenie | |
| Centrálne mazanie | |




























































