- UniMachines
- ›
- Vŕtačky
- ›
- Horizontálne vyvrtávačky
- ›
- Horizontálne vyvrtávačky TOS
- ›
- Horizontálne vyvrtávačky TOS WH 10 CNC
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Česká Republika |
| kraj | |
| Rok výroby | 2000 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
| Nakladanie | Kupujúci organizuje zaťaženie na vlastné náklady |
| Platba | Pred príjem |
| Doprava | Kupujúci organizuje dopravu na vlastné náklady |
| Postavenie | Skúška môže byť vykonaná |
| Inventárne číslo | 7972 |
Technické parametre | |
|---|---|
| Vŕtanie vretena | 100 mm |
| Dĺžka pracovného stola | 1120 mm |
| Šírka pracovného stola | 1000 mm |
| Maximálne zaťaženie stola (rovnomerne) | 3000 kg |
| Minimálna rýchlosť otáčania vretena | 10 1/min |
| Maximálna rýchlosť otáčania vretena | 1800 1/min |
| Dĺžka pojazdu osi X (mechanický posuv) | 1250 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Y (mechanický posuv) | 1120 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Z (mechanický posuv) | 940 mm |
Zariadenie | |
|---|---|
| Heidenhain TNC 426 | |















































